Gala Yat Gulet Satış ve Kiralama.

Türkiye ve Yunan Adaları Yatçılıkta Tek Adres  

Türkiye ve Yunanistan'da Yat Kiralama

 

Türkiye ve Yunanistan, kıyı şeridi ve adalarıyla en  popüler yat kiralama destinasyonları arasında yer alır.

Her biri eşsiz güzellikte olan yunan adaları, sayıları 6000’den fazla ada ve adacık gruplarından oluşur ve ana kara ile 15.000 km’lik  kıyı şeridini kapsar. Doğal rıhtımlarıyla da yatlar için oldukça misafirperverdir ve sayısız yerleşim bölgesine  de ev sahipliği yapar.

Türkiye ve Yunanistan’da seyir yapmak için  hava koşullarının en elverişli olduğu periyod; nisan ayından başlar ve kasım ayının sonuna kadar devam eder.Kuvvetli rüzgarlar Temmuz ve Ağustos aylarında Yunanistan’ı biraz etkilesede, rotanızı Türkiye’ye çevirdiğinizde bu aylar Türkiye’de seyir yapmak için mükemmel zamanlardır.

Mavi yolculuğa çıkmayı düşünüyorsanız, öncelikle size en uygun olan yat tipini seçmelisiniz. Gulet, motoryat, mega lüks motoryat, mürettabatlı veya mürettebatsız yelkenli kiralama sizlere sunduğumuz hizmetlerdir.

 

Birinci sınıf lüks, her biri özel yapım, modern  ve geleneksel Türk denizciliğinin mimarisinin birleşimi olan guletler, Türk sularında olduğu kadar Doğu ege denizinde de popülerdir.

Seyir yaparken hız ve konforu birarada isteyenler  motoryatları tercih ederken, maceracı deniz tutkunlarının tercihi yelkenlilerlerdir.

Yunanistan’ın en sevilen yat  kiralama destinasyonları ; Dodecanese, Cyclades, Argo-Saronic, Kuzey Sporades,Ionian, Kuzeydoğu ege, Evia ve Girit’tir.

Türkiye’nin büyüleyici kıyılarındaki bir mavi yolculuksa ;  Likya, Karya ve Yunan kültürlerini biraraya getirir. En sevilen yat kiralama destinasyonları yemyeşil çam ağaçları ve berrak mavi koylarla süslü limanlarıyla Bodrum’dan Kekova’ya kadar uzanan ege ve batı akdeniz bölgelerinden oluşur.

Facebook Twitter +Google